AOC Q27G41ZDF | 27 " | QD-OLED | QHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
- TootjadAOC
- Mudel: Q27G41ZDF
- Saadavus: 5
-
402€
AOC Q27G41ZDF | 27 " | QD-OLED | QHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Audio out |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Reflection |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 455.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 780.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 60.93 x 45.43 x 19.05 cm |
| Net weight | 4.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paneeli tüüp | QD-OLED |
| Paper/Pasteboard | 2440.00 g |
| Plastic (No PET) | 610.00 g |
| Pööratav | No |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | AOC |
| Producer product name | Q27G41ZDF |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 3.05 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc q27g41zdf 27 qd-oled qhd 169 240 hz 003 ms 2560 x 1440 pixels 400 cdm hdmi ports quantity 1 black, q27g41zdf, aoc, monitorid






