AOC Q27G42ZE | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 260 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
- TootjadAOC
- Mudel: Q27G42ZE
- Saadavus: 1
-
207€
AOC Q27G42ZE | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 260 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone out |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 690.00 mm |
| Gross weight | 6.10 kg |
| Gross width (mm) | 124.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 260 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.39 x 44.97 19.76 cm |
| Net weight | 3.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1808.00 g |
| Plastic (No PET) | 452.00 g |
| Pööratav | No |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | AOC |
| Producer product name | Q27G42ZE |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | WLED |
| Tare weight (kg) | 2.26 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aoc q27g42ze 27 ips qhd 169 260 hz 1 ms 2560 x 1440 pixels 300 cdm hdmi ports quantity 1 black, q27g42ze, aoc, monitorid









