AOC | Q27G4XF | 27 " | IPS | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 36
- TootjadAOC
- Mudel: Q27G4XF
- Saadavus: 5
-
187€
AOC | Q27G4XF | 27 " | IPS | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 36 month(s)
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 730.00 mm |
| Gross height (mm) | 520.00 mm |
| Gross weight | 6.57 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 180 Hz |
| Net weight | 5.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | AOC |
| Producer product name | Q27G4XF |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





