AOC | U27E4CV | 27 " | IPS | UHD | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black
- TootjadAOC
- Mudel: U27E4CV
- Saadavus: 5
-
273€
AOC | U27E4CV | 27 " | IPS | UHD | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-A, Audio out, USB-C |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 9.35 kg |
| Gross width (mm) | 730.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.37 x 39.98-54.98 x 22.2 cm |
| Net weight | 6.83 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2016.00 g |
| Plastic (No PET) | 504.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | AOC |
| Producer product name | U27E4CV |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | WLED |
| Tare weight (kg) | 2.52 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

























































