Apple | Studio Display, Nano-Texture Glass | 27 " | 5K | 16:9 | 60 Hz | 5120 x 2880 pixels | 600 cd/m | Silver
- TootjadApple
- Mudel: MFF14Z/A
- Saadavus: 4
-
2 086€
Apple | Studio Display, Nano-Texture Glass | 27 " | 5K | 16:9 | 60 Hz | 5120 x 2880 pixels | 600 cd/m² | Silver
| All | |
| Connectivity | Thunderbolt, USB-C |
| Ekraan | 5120 x 2880 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 600 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 1000 M |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 740.00 mm |
| Gross height (mm) | 256.00 mm |
| Gross weight | 17.28 kg |
| Gross width (mm) | 616.00 mm |
| HD tüüp | 5K |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kaablid kaasa arvatud | Thunderbolt 5 Pro cable |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Muud funktsioonid | 3 microphone beam forming array, 6 speakers with force-cancelling woofers, USB PD 96 Watt |
| Net weight | 16.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Apple |
| Producer product name | Studio Display, Nano-Texture Glass |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | Mini-LED |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Silver |
| USB liideste arv | 2 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 96W |
| VESA paigaldamine | No |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











