ASUS ProArt Display PA27JCV 27", IPS, 5K (5120 x 2880)
- TootjadAsus
- Mudel: 90LM0AL0-B01K70
- Saadavus: 5
-
866€
ASUS ProArt Display PA27JCV 27", IPS, 5K (5120 x 2880)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 691.00 mm |
| Gross height (mm) | 138.00 mm |
| Gross weight | 8.73 kg |
| Gross width (mm) | 427.00 mm |
| Net weight | 5.91 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 42 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2256.00 g |
| Plastic (No PET) | 564.00 g |
| Producer | Asus |
| Tare weight (kg) | 2.82 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus proart display pa27jcv 27, ips, 5k 5120 x 2880, 90lm0al0-b01k70, asus, monitorid













