Asus ProArt Display Professional Monitor PA329CV 32 ", IPS, 4K UHD, 3840 x 2160, 16:9, 5 ms, 400 cd/m , HDMI ports quantity 2, 6
- TootjadAsus
- Mudel: 90LM06P1-B01170
- Saadavus: 4
-
731€
Asus ProArt Display Professional Monitor PA329CV 32 ", IPS, 4K UHD, 3840 x 2160, 16:9, 5 ms, 400 cd/m², HDMI ports quantity 2, 60 Hz
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 280 mm |
| Brutokaal | 17 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 510 mm |
| Brutolaius (mm) | 835 mm |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 |
| Ekraani diagonaal | 32 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Ekraani pind | Non-glare |
| Energiatõhususe klass | G |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| HD tüüp | 4K UHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Integreeritud USB hub | Yes |
| Kaablid kaasa arvatud | DisplayPort cable HDMI cable Power cord USB-C cable |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/23+ |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | 0-13 cm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maht (m3) | 0.119238 m |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Netokaal | 12 kg |
| Paber/Papp | 3000.00 g |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2000.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöördenurga ulatus | -30/30+ |
| Pöörlemisnurk | 90 |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer product family | ProArt Display Professional Monitor |
| Producer product name | PA329CV |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Taara kaal (kg) | 5.00 kg |
| USB liideste arv | 1 x USB-C 4 x USB 3.1 4 x USB 3.2 Gen1 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Virvendusvaba | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: asus proart display professional monitor pa329cv 32, ips, 4k uhd, 3840 x 2160, 169, 5 ms, 400 cdm, hdmi ports quantity 2, 6, 90lm06p1-b01170, asus, monitorid





