Asus XG27ACMS | 27 " | Fast IPS | QHD | 16:9 | 320 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
- TootjadAsus
- Mudel: 90LM0BE0-B01171
- Saadavus: 1
-
400€
Asus XG27ACMS | 27 " | Fast IPS | QHD | 16:9 | 320 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB-C, Earphone jack |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Ekraani värvide arv | 1073.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 226.00 mm |
| Gross weight | 8.90 kg |
| Gross width (mm) | 789.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 320 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.48 x 51.29 x 21.88 cm |
| Net weight | 6.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paneeli tüüp | Fast IPS |
| Paper/Pasteboard | 1904.00 g |
| Plastic (No PET) | 476.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Asus |
| Producer product name | XG27ACMS |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.38 kg |
| Toote värv | Black |
| USB liideste arv | 1 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 15 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |














