Benq | GW2490 | 24 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Warranty 36 month(s)
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.LLSLJ.LBE
- Saadavus: 1
-
92€
Benq | GW2490 | 24 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 36 month(s)
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 24 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 61.00 mm |
| Gross height (mm) | 343.00 mm |
| Gross weight | 4.14 kg |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 3.93 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 60 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product name | GW2490 |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
















