Benq | GW2490T | 23.8 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.LMJLJ.LBE
- Saadavus: 5
-
115€
Benq | GW2490T | 23.8 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 23.8 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 600 mm |
| Gross height (mm) | 520 mm |
| Gross weight | 7.72 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 6.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 320.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Benq |
| Producer product name | GW2490T |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.32 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.05616 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

















