Benq RD280U | 28 " | IPS | 3:2 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2560 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Warranty 36 month(s)
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.LM1LJ.TBE
- Saadavus: 5
-
585€
Benq RD280U | 28 " | IPS | 3:2 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2560 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 36 month(s)
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2560 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 28 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 10.40 kg |
| Gross width (mm) | 590.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 3:2 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Net weight | 7.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2300.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Producer | Benq |
| Producer product name | RD280U |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.90 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: benq rd280u 28 ips 32 60 hz 5 ms 3840 x 2560 pixels 350 cdm hdmi ports quantity 1 warranty 36 months, 9hlm1ljtbe, benq, monitorid









