Dell | Alienware AW2525HM | 25 " | Fast IPS | FHD | 16:9 | 320 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadDell
- Mudel: 210-BRYJ
- Saadavus: 5
-
236€
Dell | Alienware AW2525HM | 25 " | Fast IPS | FHD | 16:9 | 320 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB Type-A, USB Type-B |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 25 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 536.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 9.05 kg |
| Gross width (mm) | 613.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 320 Hz |
| Net weight | 6.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paneeli tüüp | Fast IPS |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 980.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | Alienware AW2525HM |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED Edgelight System |
| Tare weight (kg) | 2.98 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









