Dell Alienware AW2725Q | 27 " | QD-OLED | UHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadDell
- Mudel: 210-BQWV
- Saadavus: 5
-
804€
Dell Alienware AW2725Q | 27 " | QD-OLED | UHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 8.65 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Net weight | 7.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | QD-OLED |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | Alienware AW2725Q |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 15W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell alienware aw2725q 27 qd-oled uhd 169 240 hz 003 ms 3840 x 2160 pixels 250 cdm hdmi ports quantity 2, 210-bqwv, dell, monitorid








