Dell | AW3425DW | 34 " | QD-OLED | WQHD | 21:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3440 x 1440 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Blac
- TootjadDell
- Mudel: 210-BRTW
- Saadavus: 5
-
802€
Dell | AW3425DW | 34 " | QD-OLED | WQHD | 21:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3440 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-A, USB-B, USB-C |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3440 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 34 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 11.12 kg |
| Gross width (mm) | 920.00 mm |
| HD tüüp | WQHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Net weight | 8.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paneeli tüüp | QD-OLED |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 980.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | AW3425DW |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.98 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 15W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.093104 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










