Dell Gaming Monitor AW2524HF 25 ", IPS, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 1 ms, Black, HDMI ports quantity 1, 500 Hz
- TootjadDell
- Mudel: 210-BJPH
- Saadavus: 5
-
586€
Dell Gaming Monitor AW2524HF 25 ", IPS, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 1 ms, Black, HDMI ports quantity 1, 500 Hz
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 730.00 mm |
| Brutokaal | 10.56 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 510.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 265.00 mm |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 1920 x 1080 |
| Ekraani diagonaal | 25 " |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Energiatõhususe klass | E |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Garantija | 36 |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/21 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maht (m3) | 0.10 m |
| Maksimaalne värskendussagedus | 500 Hz |
| Netokaal | 6.01 kg |
| Paber/Papp | 4000.00 g |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Plastik (ilma PET-ita) | 550.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer product family | Gaming Monitor |
| Producer product name | AW2524HF |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Taara kaal (kg) | 4.55 kg |
| Toote värv | Black |
| USB liideste arv | 4x USB Type-A downstream 2x USB Type-B Upstream |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: dell gaming monitor aw2524hf 25, ips, fhd, 1920 x 1080, 169, 1 ms, black, hdmi ports quantity 1, 500 hz, 210-bjph, dell, monitorid








