Dell LCD P3424WEB 34" IPS WQHD/3440x1440/HDMI,DP,USB/Black Dell
- TootjadDell
- Mudel: 210-BFOB
- Saadavus: 5
-
571€
Dell LCD P3424WEB 34" IPS WQHD/3440x1440/HDMI,DP,USB/Black Dell
| All | |
| Brutokaal | 9.67 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 960.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Netokaal | 8.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 360.00 g |
| Taara kaal (kg) | 1.36 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
Sildid: dell lcd p3424web 34 ips wqhd3440x1440hdmi, dp, usbblack dell, 210-bfob, dell, monitorid

