Dell LCD SE2426H 24" IPS FHD/1920 1080/HDMI/Black | Dell
- TootjadDell
- Mudel: 210-BVCB
- Saadavus: 5
-
106€
Dell LCD SE2426H 24" IPS FHD/1920×1080/HDMI/Black | Dell
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 116.00 mm |
| Gross height (mm) | 391.00 mm |
| Gross weight | 4.94 kg |
| Gross width (mm) | 542.00 mm |
| Net weight | 3.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 70 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1530.00 g |
| Plastic (No PET) | 320.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 1.85 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell lcd se2426h 24 ips fhd1920 1080hdmiblack dell, 210-bvcb, dell, monitorid

