Dell LCD U2724D 27" IPS QHD/2560x1440/HDMI,DP,USB-C, USB/Silver Dell
| All | |
| Brutokaal | 14.10 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 820.00 mm |
| Gross height (mm) | 447.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Netokaal | 5.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8000.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Taara kaal (kg) | 8.60 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
Sildid: dell lcd u2724d 27, 210-bkvb, dell, monitorid

