Dell | LCD UltraSharp Monitor | U4924DW | 49 " | IPS | 5K Dual QHD | 32:9 | 60 Hz | 5 ms | 5120 x 1440 | HDMI ports quantity 2 |
- TootjadDell
- Mudel: 210-BGTX
- Saadavus: 5
-
1 359€
Dell | LCD UltraSharp Monitor | U4924DW | 49 " | IPS | 5K Dual QHD | 32:9 | 60 Hz | 5 ms | 5120 x 1440 | HDMI ports quantity 2 | Silver/Black
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 5120 x 1440 |
| Ekraani diagonaal | 49 " |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | G |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 815.00 mm |
| Gross height (mm) | 415.00 mm |
| Gross weight | 20.40 kg |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| HD tüüp | 5K Dual QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/21 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 2000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 32:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Net weight | 16.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 3500.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product family | LCD UltraSharp Monitor |
| Producer product name | U4924DW |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 4.10 kg |
| Toote värv | Silver/Black |
| USB liideste arv | 4x USB Type-A downstream 2x USB Type-C downstream 1x USB Type-A downstream |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 200 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell lcd ultrasharp monitor u4924dw 49 ips 5k dual qhd 329 60 hz 5 ms 5120 x 1440 hdmi ports quantity 2, 210-bgtx, dell, monitorid








