Dell | Monitor | U2724DE | 27 " | IPS | 16:9 | 120 Hz | 8 ms | 350 cd/m | Silver | Warranty 60 month(s)
- TootjadDell
- Mudel: 210-BKTV_5Y
- Saadavus: 5
-
529€
Dell | Monitor | U2724DE | 27 " | IPS | 16:9 | 120 Hz | 8 ms | 350 cd/m² | Silver | Warranty 60 month(s)
| All | |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 820.00 mm |
| Gross height (mm) | 455.00 mm |
| Gross weight | 10.15 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 2000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 8.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 8000.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemisnurk | -90/90 |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Monitor |
| Producer product name | U2724DE |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote värv | Silver |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell monitor u2724de 27 ips 169 120 hz 8 ms 350 cdm silver warranty 60 months, 210-bktv5y, dell, monitorid












