Dell P2426HE | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 5/8 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Dark Gray
- TootjadDell
- Mudel: 210-BVKR
- Saadavus: 5
-
247€
Dell P2426HE | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 5/8 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Dark Gray
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 24 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Reflection |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 168.00 mm |
| Gross height (mm) | 413.00 mm |
| Gross weight | 7.36 kg |
| Gross width (mm) | 588.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 5.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 42 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1869.00 g |
| Plastic (No PET) | 41.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | P2426HE |
| Reaktsiooniaeg | 5/8 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.91 kg |
| Toote värv | Dark Gray |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 100W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


















