Dell | P2725D | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 100 Hz | 8 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Warranty 60 mo
- TootjadDell
- Mudel: 210-BRDL_5Y
- Saadavus: 5
-
296€
Dell | P2725D | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 100 Hz | 8 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 60 month(s)
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB Type-B, USB-C, USB Type-A |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 536.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross weight | 9.25 kg |
| Gross width (mm) | 613.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 6.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 980.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | P2725D |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED Edgelight System |
| Tare weight (kg) | 2.98 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 15W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


















