Dell P2725QE | 27 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m
- TootjadDell
- Mudel: 210-BRDS
- Saadavus: 5
-
471€
Dell P2725QE | 27 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m²
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-C, RJ45 |
| DisplayPortide arv | 1 |
| DVI-I liideste arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 536.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross weight | 9.58 kg |
| Gross width (mm) | 613.00 mm |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 6.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 980.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | P2725QE |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED Edgelight System |
| Tare weight (kg) | 2.98 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell p2725qe 27 ips 169 100 hz 5 ms 3840 x 2160 pixels 350 cdm, 210-brds, dell, monitorid



























