Dell P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Warranty 60
- TootjadDell
- Mudel: 210-BQZY_5Y
- Saadavus: 5
-
632€
Dell P3225QE | 32 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 60 month(s)
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 520.00 mm |
| Gross weight | 13.65 kg |
| Gross width (mm) | 920.00 mm |
| HD tüüp | 4K UHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 8.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 4500.00 g |
| Plastic (No PET) | 380.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | P3225QE |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 4.88 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 15W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

























