Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadDell
- Mudel: 210-BNTN
- Saadavus: 1
-
993€
Dell | P5525QC | 55 " | IPS | 4K UHD | 16:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 3840x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 55 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 750.00 mm |
| Gross weight | 25.80 kg |
| Gross width (mm) | 1300.00 mm |
| HD tüüp | 4K UHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Net weight | 23.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2300.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product name | P5525QC |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 300 mm |
| Volume (m3) | 0.20 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













