Dell S3225QS | 32 " | VA | UHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Warranty 60 mont
- TootjadDell
- Mudel: 210-BQWP_5Y
- Saadavus: 5
-
417€
Dell S3225QS | 32 " | VA | UHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 60 month(s)
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 13.65 kg |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 8.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 4500.00 g |
| Plastic (No PET) | 380.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product name | S3225QS |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED Edgelight System |
| Tare weight (kg) | 4.88 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |















