Dell S3425DW | 34 " | VA | 21:9 | 120 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadDell
- Mudel: 210-BQWR
- Saadavus: 5
-
399€
Dell S3425DW | 34 " | VA | 21:9 | 120 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Ekraan | 3440 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 34 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross weight | 14.88 kg |
| Gross width (mm) | 850.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 9.38 kg |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product name | S3425DW |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 5.50 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 65W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell s3425dw 34 va 219 120 hz 1 ms 3440 x 1440 pixels 300 cdm hdmi ports quantity 2, 210-bqwr, dell, monitorid








