Dell Touch Monitor P2424HT 24 ", Touchscreen, IPS, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 5 ms, 300 cd/m , Silver, Black, HDMI ports quantity 1
- TootjadDell
- Mudel: 210-BHSK
- Saadavus: 5
-
383€
Dell Touch Monitor P2424HT 24 ", Touchscreen, IPS, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 5 ms, 300 cd/m², Silver, Black, HDMI ports quantity 1, 60 Hz
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 620.00 mm |
| Brutokaal | 5.29 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 125.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 405.00 mm |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 |
| Ekraani diagonaal | 24 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Energiatõhususe klass | E |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Garantija | 36 |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/60 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Netokaal | 3.85 kg |
| Paber/Papp | 1200.00 g |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Plastik (ilma PET-ita) | 240.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer product family | Touch Monitor |
| Producer product name | P2424HT |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | N/A |
| Taara kaal (kg) | 1.44 kg |
| Toote värv | Silver, Black |
| USB liideste arv | 2x USB 3.2 Gen 1 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: dell touch monitor p2424ht 24, touchscreen, ips, fhd, 1920 x 1080, 169, 5 ms, 300 cdm, silver, black, hdmi ports quantity 1, 210-bhsk, dell, monitorid







