Dell | U2725QE | 27 " | IPS | UHD | 16:9 | 120 Hz | 8 ms | 3840 x 2160 pixels | HDMI ports quantity 1 | Silver | Warranty 60 mon
- TootjadDell
- Mudel: 210-BQTL_5Y
- Saadavus: 5
-
744€
Dell | U2725QE | 27 " | IPS | UHD | 16:9 | 120 Hz | 8 ms | 3840 x 2160 pixels | HDMI ports quantity 1 | Silver | Warranty 60 month(s)
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB-C, USB Type-A, RJ45 |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 536.00 mm |
| Gross height (mm) | 189.00 mm |
| Gross weight | 8.66 kg |
| Gross width (mm) | 612.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 7.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | U2725QE |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED Edgelight System |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Toote värv | Silver |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 140W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



















