Dell | UltraSharp Monitor | U3824DW | 37.5 " | IPS | WQHD+ | 21:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840 x 1600 | 300 cd/m | HDMI ports quantity
- TootjadDell
- Mudel: 210-BHXB
- Saadavus: 5
-
1 259€
Dell | UltraSharp Monitor | U3824DW | 37.5 " | IPS | WQHD+ | 21:9 | 60 Hz | 8 ms | 3840 x 1600 | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Silver
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 1600 |
| Ekraani diagonaal | 37.5 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | F |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 915.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 18.07 kg |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| HD tüüp | WQHD+ |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/21 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 2000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Net weight | 13.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 3800.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | Dell |
| Producer product family | UltraSharp Monitor |
| Producer product name | U3824DW |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 4.80 kg |
| Toote värv | Silver |
| USB liideste arv | 4x USB 3.2 Gen 2 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 15W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell ultrasharp monitor u3824dw 375 ips wqhd 219 60 hz 8 ms 3840 x 1600 300 cdm hdmi ports quantity, 210-bhxb, dell, monitorid




