Dell
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 16.62 kg |
| Gross width (mm) | 950.00 mm |
| Net weight | 11.87 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4275.00 g |
| Plastic (No PET) | 475.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 4.75 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

