Gigabyte | AORUS FO27Q5P | 27 " | OLED | QHD | 16:9 | 500 Hz | 0.03 ms | 1000 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black
- TootjadGigabyte
- Mudel: AORUS FO27Q5P
- Saadavus: 5
-
938€
Gigabyte | AORUS FO27Q5P | 27 " | OLED | QHD | 16:9 | 500 Hz | 0.03 ms | 1000 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 1000 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Reflection |
| Ekraani värvide arv | 1070 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 560.00 mm |
| Gross weight | 11.30 kg |
| Gross width (mm) | 900.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 1000 cd/m |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 500 Hz |
| Model | FO27Q5P |
| Net weight | 7.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 3280.00 g |
| Plastic (No PET) | 820.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | AORUS FO27Q5P |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 4.10 kg |
| Toote värv | Black |
| USB liideste arv | 4 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 18W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte aorus fo27q5p 27 oled qhd 169 500 hz 003 ms 1000 cdm hdmi ports quantity 2 black, aorus fo27q5p, gigabyte, monitorid









