GIGABYTE Gaming Monitor 24,5" G25F2 EK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 142.00 mm |
| Gross height (mm) | 496.00 mm |
| Gross weight | 6.00 kg |
| Gross width (mm) | 630.00 mm |
| Net weight | 4.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1328.00 g |
| Plastic (No PET) | 332.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Tare weight (kg) | 1.66 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte gaming monitor 24, 5, g25f2 ek, gigabyte, monitorid

