GIGABYTE GAMING MONITOR 27" G27Q24
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 198 mm |
| Gross height (mm) | 511 mm |
| Gross weight | 7.29 kg |
| Gross width (mm) | 612 mm |
| Net weight | 4.9 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1912.00 g |
| Plastic (No PET) | 478.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Tare weight (kg) | 2.39 kg |
| Volume (m3) | 0.061920936 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte gaming monitor 27 g27q24, g27q24 ek, gigabyte, monitorid

