Gigabyte GO27Q24G | 27 " | WOLED | QHD | 240 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 2
- TootjadGigabyte
- Mudel: GO27Q24G
- Saadavus: 5
-
433€
Gigabyte GO27Q24G | 27 " | WOLED | QHD | 240 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 2
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani pind | Glossy |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 131.00 mm |
| Gross height (mm) | 475.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 795.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Net weight | 5.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paneeli tüüp | WOLED |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | GO27Q24G |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.40 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |







