Gigabyte | GS27FC2 EK | 27 " | VA | FHD | 240 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadGigabyte
- Mudel: GS27FC2 EK
- Saadavus: 4
-
154€
Gigabyte | GS27FC2 EK | 27 " | VA | FHD | 240 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Earphone Jack |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani pind | Non-glare |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 148.00 mm |
| Gross height (mm) | 448.00 mm |
| Gross weight | 7.10 kg |
| Gross width (mm) | 688.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.05 x 43.44 x 20.54 cm |
| Net weight | 4.53 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 2570.00 g |
| Pööratav | No |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | GS27FC2 EK |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | Edge |
| Tare weight (kg) | 2.57 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |














