Gigabyte | M27QS EK | 27 " | SS IPS | QHD | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 1
- TootjadGigabyte
- Mudel: M27QS EK
- Saadavus: 5
-
327€
Gigabyte | M27QS EK | 27 " | SS IPS | QHD | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1
| All | |
| Connectivity | HDMI, Displayport, USB, Earphone Jack, Ethernet port |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani pind | Non-glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 169.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 8.40 kg |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 180 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.2 x 51 x 19.1 cm |
| Net weight | 5.82 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paneeli tüüp | SS IPS |
| Paper/Pasteboard | 2064.00 g |
| Plastic (No PET) | 516.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | M27QS EK |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | Edge |
| Tare weight (kg) | 2.58 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |














