Lenovo L24-4e 23.8 IPS 1920x1080/16:9/250 nits/HDMI/Black/3Y Warranty | Lenovo
- TootjadLenovo
- Mudel: 68C2KAC1EU
- Saadavus: 5
-
94€
Lenovo L24-4e 23.8 IPS 1920x1080/16:9/250 nits/HDMI/Black/3Y Warranty | Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 610.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 4.7 kg |
| Gross width (mm) | 112.00 mm |
| Net weight | 3 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 60 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1400 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 1.7 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

