Lenovo Monitor ThinkCentre Tiny In One 27 27 ", IPS, QHD, 2560 x 1440, 16:9, 14 ms, 350 cd/m , Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 11JHRAT1EU
- Saadavus: 5
-
584€
Lenovo Monitor ThinkCentre Tiny In One 27 27 ", IPS, QHD, 2560 x 1440, 16:9, 14 ms, 350 cd/m², Black
| All | |
| Brutokaal | 7.95 kg |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu (maksimaalne) | 57 W |
| Energiatõhususe klass | G |
| EPEAT-vastavus | Gold |
| Eritunnused | Totally versatile Sleek, borderless and adjustable Eye-catching and eye friendly Adjustable Stand RGBIR camera with dual microphone Window Hello and Face recognition functions Think Shutter camera privacy curtain LED camera operation indication 3-side Nea |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 614.00 mm |
| Gross height (mm) | 444.25 mm |
| Gross width (mm) | 329.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kaal | 4.91 kg |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/35 |
| Kõlarite arv | Integrate 2 x 2W |
| Kontrastisuhe | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 1 x headphone / microphone combined port |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| LED tagavalguse tüüp | White LED |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Mõõdud (l x s x k) | 614 x 73.89 x 413.1 mm |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 614 x 329 x 444.25 mm |
| Muud funktsioonid | 8 language display setting and input settings Built-in Devices: USB 3.1 Gen 1 hub, Dual array microphone, RGBIR camera |
| Netokaal | 6.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 400 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöördenurga ulatus | +/-45 |
| Pöörlemisnurk | -5/90 |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer product family | Monitor |
| Producer product name | ThinkCentre Tiny In One 27 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 14 ms |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Toiteallikas | 170 W |
| Toote värv | Black |
| Turvaelemendid | Security lock slot (compatible with Kensington) |
| Ühilduvus | LENOVO ThinkCenter Tiny desktop series: P320, P330, M920 (x), M720, M910 (x), M710, M900 (x), M700, M600, M715, M83, M53 Tiny |
| USB liideste arv | 2 x USB 3.1 |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0.5 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 37 W |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo monitor thinkcentre tiny in one 27 27, ips, qhd, 2560 x 1440, 169, 14 ms, 350 cdm, black, 11jhrat1eu, lenovo, monitorid












