Lenovo ThinkVision T32UD-40 31.5 3840x2160/HDMI/3Y Warranty | Lenovo
- TootjadLenovo
- Mudel: 64B0GAT1EU
- Saadavus: 5
-
704€
Lenovo ThinkVision T32UD-40 31.5 3840x2160/HDMI/3Y Warranty | Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 525.00 mm |
| Gross height (mm) | 148.00 mm |
| Gross weight | 14.00 kg |
| Gross width (mm) | 950.00 mm |
| Net weight | 9.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3500.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 4.10 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo thinkvision t32ud-40 315 3840x2160hdmi3y warranty lenovo, 64b0gat1eu, lenovo, monitorid









