LG | 27G411A-B | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 1
- TootjadLG
- Mudel: 27G411A-B.AEU
- Saadavus: 5
-
122€
LG | 27G411A-B | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone out |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 142.00 mm |
| Gross weight | 5.31 kg |
| Gross width (mm) | 691.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1500:1 |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.15 x 45.24 x 22 cm |
| Net weight | 3.81 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Pööratav | No |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | LG |
| Producer product name | 27G411A-B |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |















