LG | 32G600A-B | 31.5 " | VA | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadLG
- Mudel: 32G600A-B.AEUQ
- Saadavus: 5
-
221€
LG | 32G600A-B | 31.5 " | VA | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone output |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 31.5 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 8.89 kg |
| Gross width (mm) | 778.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 180 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 70.25 x 45.99-55.99 x 25.96 cm |
| Net weight | 6.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 1744.00 g |
| Plastic (No PET) | 436.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | LG |
| Producer product name | 32G600A-B |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.18 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






























