Philips | 27B2N3500J/00 | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Blac
- TootjadPhilips
- Mudel: 27B2N3500J/00
- Saadavus: 5
-
178€
Philips | 27B2N3500J/00 | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 445.00 mm |
| Gross weight | 9.12 kg |
| Gross width (mm) | 730.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.5 x 53.9 x 14.6 cm |
| Net weight | 6.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2312.00 g |
| Plastic (No PET) | 578.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 27B2N3500J/00 |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED system |
| Tare weight (kg) | 2.89 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










