Philips | 27M2N3500NL/00 | 27 " | VA | 16:9 | 144 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Warranty 2
- TootjadPhilips
- Mudel: 27M2N3500NL/00
- Saadavus: 3
-
147€
Philips | 27M2N3500NL/00 | 27 " | VA | 16:9 | 144 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 24 month(s)
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 690.00 mm |
| Gross height (mm) | 141.00 mm |
| Gross weight | 6.88 kg |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Net weight | 3.73 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 2650.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 27M2N3500NL/00 |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 3.15 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











































