Philips | 27M2N3501PA/00 | 27 " | Fast IPS | Quad HD | 16:9 | 260 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantit
- TootjadPhilips
- Mudel: 27M2N3501PA/00
- Saadavus: 5
-
202€
Philips | 27M2N3501PA/00 | 27 " | Fast IPS | Quad HD | 16:9 | 260 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | White
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone output |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 455.00 mm |
| Gross weight | 8.39 kg |
| Gross width (mm) | 730.00 mm |
| HD tüüp | Quad HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 260 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.4 x 51.9 x 26.1 cm |
| Net weight | 5.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paneeli tüüp | Fast IPS |
| Paper/Pasteboard | 2184.00 g |
| Plastic (No PET) | 546.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 27M2N3501PA/00 |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Tare weight (kg) | 2.73 kg |
| Toote värv | White |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




















