Philips | 32E1N3100LA/00 | 32 " | VA | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: 32E1N3100LA/00
- Saadavus: 5
-
197€
Philips | 32E1N3100LA/00 | 32 " | VA | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| Connectivity | VGA, HDMI |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 930.00 mm |
| Gross height (mm) | 162.00 mm |
| Gross weight | 9.71 kg |
| Gross width (mm) | 517.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 71.5 x 51.4 x 24.8 cm |
| Net weight | 7.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 1768.00 g |
| Plastic (No PET) | 442.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 32E1N3100LA/00 |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Tare weight (kg) | 2.21 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips 32e1n3100la00 32 va 169 75 hz 4 ms 1920 x 1080 pixels 300 cdm hdmi ports quantity 1 black, 32e1n3100la00, philips, monitorid















