Philips | 34M2C6500/00 Evnia 6000 | 34 " | LED | WQHD | 21:9 | 175 Hz | 0.03 ms | 3440 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 2
- TootjadPhilips
- Mudel: 34M2C6500/00
- Saadavus: 5
-
608€
Philips | 34M2C6500/00 Evnia 6000 | 34 " | LED | WQHD | 21:9 | 175 Hz | 0.03 ms | 3440 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 2
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3440 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 34 " |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 900.00 mm |
| Gross height (mm) | 226.00 mm |
| Gross weight | 10.64 kg |
| Gross width (mm) | 525.00 mm |
| HD tüüp | WQHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 175 Hz |
| Net weight | 7.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paneeli tüüp | LED |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 420.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 34M2C6500/00 Evnia 6000 |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.92 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











































































