Philips | B Line | 346B1C/00 | 34 " | VA | WQHD | 21:9 | 100 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: 346B1C/00
- Saadavus: 5
-
388€
Philips | B Line | 346B1C/00 | 34 " | VA | WQHD | 21:9 | 100 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 36 month(s)
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3440 x 1440 |
| Ekraani diagonaal | 34 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | G |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 930 mm |
| Gross height (mm) | 282 mm |
| Gross weight | 15.32 kg |
| Gross width (mm) | 525 mm |
| HD tüüp | WQHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/30 |
| Kõlarite arv | 5 W x 2 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 80M:1 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | 18 cm |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 11.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 2830 g |
| Plastic (No PET) | 1000 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöördenurga ulatus | 180 |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | Philips |
| Producer product family | B Line |
| Producer product name | 346B1C/00 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 3.83 kg |
| Toote värv | Black |
| USB liideste arv | 6 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Virvendusvaba | Yes |
| Volume (m3) | 0.1376865 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips b line 346b1c00 34 va wqhd 219 100 hz 5 ms 3440 x 1440 300 cdm hdmi ports quantity 1 black, 346b1c00, philips, monitorid

























