SALE OUT. Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | LED pixels | 1280 x 1024 | 250 cd/m | HDMI ports
- TootjadDell
- Mudel: 210-AJBGSO
- Saadavus: 2
-
185€
SALE OUT. Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | LED pixels | 1280 x 1024 | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 36 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| 3D-ühilduvus | No |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| DisplayPortide arv | 1 |
| DVI-port | No |
| Ekraan | LED, 1280 x 1024 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 19 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani kuju | Flat |
| Ekraani tehnoloogia | IPS |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu (keskmine) | 14 W |
| Energiakulu (maksimaalne) | 38 W |
| Energy Star sertifikaat | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 460.00 mm |
| Gross weight | 6.65 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| HD tüüp | HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud kõhn klient | No |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Integreeritud USB hub | Yes |
| Juhend | Yes |
| Kaablid kaasa arvatud | Power cable, 1 x DP Cable, 1 x VGA Cable, 1 x USB 3.0 upstream cable (enables the USB port on the monitor) |
| Kaal | 5.13 g |
| Käeshoitav kaugjuhtimispult | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/21 |
| Kiirstardi juhend | Yes |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 4 Million: 1 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrgus | 36.8 cm |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 5:4 |
| Laius | 40.6 cm |
| Loomulik kuvasuhe | 5:4 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Net weight | 4.00 kg |
| Number of upstream ports | 1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1386.00 g |
| Pikslitihedus | 0.293 x 0.293 mm |
| Pinnaviimistlus | Anti-glare |
| Plastic (No PET) | 25.90 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöördenurga ulatus | 45/45 |
| Pöörlemisnurk | 90 |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Professional |
| Producer product name | P1917S |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisendvool | 1.5 A |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Sügavus | 18 cm |
| Tare weight (kg) | 2.65 kg |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Töölaua alus | Yes |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Display |
| USB hub versioon | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream liideste arv | 2 |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Värvigamma | 84 % |
| Vastavus harustandarditele | TCO |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0.3 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






