SALE OUT. GIGABYTE MONITOR 32" M32UP EK1 | Gigabyte Warranty 3 month(s) | REFURBISHED, USED, WITHOUT MANUAL
- TootjadGigabyte
- Mudel: M32UP EK1SO
- Saadavus: 1
-
450€
SALE OUT. GIGABYTE MONITOR 32" M32UP EK1 | Gigabyte Warranty 3 month(s) | REFURBISHED, USED, WITHOUT MANUAL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 990.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross weight | 12.53 kg |
| Gross width (mm) | 536.00 mm |
| Net weight | 10.53 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Saleout | REFURBISHED, USED, WITHOUT MANUAL |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

